Nu vreau sa va tratez cu spatele, insa mi s-a parut interesanta aplicatia cu strasuri de pe buzunare:
Geanta second-hand
Jeans Ed Hardy by Christian Audigier
Tricou Authetic Style
Sacou vintage
Ciorapi Gatta
Bratara Thboxes
Cercei H&M
--------------------------------------------------------------------------------------
V-am aratat geanta aceasta saptamana trecuta in Jurnal si de luni am purtat-o in fiecare zi, incercand sa-mi construiesc fiecare tinuta in jurul ei. Nu cred ca mai este nevoie sa spun ca imi place extrem de mult, este din piele, incapatoare, in stare perfecta si a costat doar 10 lei.
Piesa centrala in aceasta tinuta o reprezinta insa jeansii pur si simplu superbi (cel putin din punctul meu de vedere) in care sper sa intru toata viata pentru ca imi plac extrem de mult.
O duminica minunata!!!!
VintageLook
Cu siguranta vei intra in ei toata viata! Nu te vad mai grasa, nu cred ca se va intampla asta vreodata....Ah de as incapea si eu in ei..sunt superbi!!!!!!! Iar tu esti o dulceata...de capsuni, piersici ...hmmm nu ma pot hotari..care o fi mai dulce????
RăspundețiȘtergereHaha, mie imi place cea de capsuni si de caise, pentru ca e putin mai acrisoara :P
ȘtergereMultumesc mult, Raluca, si eu sper sa raman cam pe la aceasta greutate, sunt multumita de mine in sfarsit. :)
Ma bucur tare ca-ti plac pantalonasii mei! :D
Pupici!!
Eu cred ca te vor incapea toata viata, nu se poate altfel ;)
RăspundețiȘtergereMi-ar placea si mie sa arat ca tine, esti absolut minunata! Din toate punctele de vedere, zic eu :D
Pups!
Eu voi incerca sa ma pastez pentru pantalonasi cel putin inca vreo 10 ani :P
ȘtergereIti multumesc mult de tot, Alina, esti o draguta, eu am fost super slaba toata viata, abia pe la 30 de ani am inceput sa arat mai normal si abia acum sunt impacata cu mine insami.
Pupici!!!
Foarte frumoasa esti Simona, arati fantastic ( cred ca te-ai plictisit de afirmatia asta, dar asta este adevarul).
RăspundețiȘtergerePupici!
:)))) Stii cum e, de un compliment o femeie nu se plictiseste niciodata! Iti multumesc mult de tot, te pup, Alexandra!!!
Ștergerefoarte draguta esti :)
RăspundețiȘtergereMultumesc, Coco!!! :)
ȘtergereStii cum este outfit-ul acesta??? Este asa: yuuuuhuuuuu!:)
RăspundețiȘtergereSexy, indraznet, temperat de dresurile mate si de machiajul in nuante cuminti!
Superbissima!
Pupicei, Simona!
P.S. Acum trec sa recuperez tot ce-am pierdut intreaga saptamana (am pierdut in ceea ce priveste rubrica de comentarii caci altfel nu m-a lasat inima sa nu trec pe-aici (chiar daca in fuga!)...
:D Ma bucur ca-ti place, Ilda draga, sa stii ca asa m-am gandit si eu, dresurile mate vor mai cuminti putin tinuta si raman totusi in zona mea de confort. Ma bucur ca asa se vede si dinafara.
ȘtergereMa bucur sa stii ca esti prin preajma mereu, sa sti...
O seara minunata!!
Imi place mult cum iti sta parul, te prinde bine la fata acei cretulii.
RăspundețiȘtergereFoarte faine sunt dresurile, iti sta super!:*
Multumesc frumos, m-am gandit sa ii mai dau putin volum si sa mai ascund varfurile uscate care ar trebui tunse, insa nu reusesc sa ajung la coafor...Te pup!!!
ȘtergereCred ca te-am vazut azi in Iulius Mall, ma uitam ca o proasta dupa tine. imi cer scuze ca am facut asta, dar in realitate arati si mai bine decat in poze! Frumoasa la superlativ!
RăspundețiȘtergereAh, da, am fost in mall, pe terasa am facut si pozele, am fost cu prietenul meu, special sa mancam iaurt din ala inghetat - o minunatie, jur!!!
ȘtergereImi pare rau dar nu am observat pe cineva uitandu-se la mine :P Daca m-ai vazut cumva sus la food court eram absorbita de geanta unei fete si nu prea ma uitam in alta parte :))) Mi-ar fi placut sa interactionam :)
Iti multumesc mult de tot pentru aprecieri, esti foarte draguta, data viitoare sa ma abordezi :P
Pupici si o seara minunata!!!
Hi Simona! you look so cool, love the color of your tights, suits you very well!
RăspundețiȘtergereThank youn so much, Lilli!! Kisses!
Ștergereazi esti mai rebela ca de obicei! te prinde fff bine! ;)
RăspundețiȘtergereHaha, da, sa stii, de obicei sunt foarte cuminte, nu? :P
ȘtergereCe pretty esti!!!!!!you like hot!imi place geanta:)
RăspundețiȘtergereMultumesc frumos, ma bucur tare ca-ti place geanta mea! :D
ȘtergereDaca arati inca asa la varsta ta clar o sa intri in jeansi aia toata viata ;)). Esti tare frumusica, imi place mult cum pozezi, esti asa naturala! Arati si bine ce-i drept, prea bine! :P
RăspundețiȘtergere:P Sper sa fie adevarat, mai sunt cateva teste pentru silueta pe care nu le-am dat inca. :P
ȘtergereCat despre pozat, hmmm, ma bucur tare ca asa se vede de acolo, insa sunt varza tare la capitolul asta, niciodata nu stiu ce sa fac cu mainile, cum sa tin picioarele :)))
Te pup, multumesc mult!!!
Dar uite ca iti ies frumos! Si cat de mica esti!! Adica talie, solduri, picioruse ;)), o finete de fata!
ȘtergerePantalonii sunt superbi :P dar nici geanta nu e mai prejos. Iti sta super :* :*
RăspundețiȘtergereMerci, merci, ce ma bucur ca-ti plac :D
ȘtergereEsti o frumoasa, dar cred ca stii asta deja :). Cred ca jeansii astia merg si cu colantii rupti de la gatta (pe care btw mi i-am luat si eu, atat de mult mi-au placut) :)
RăspundețiȘtergereDa, da, merg perfect cu colantii aia, de fapt maine cred ca o sa ii imbrac si cu pantalonasii astia, mi-ai dat o buna idee.
ȘtergereMi-ar placea sa te vad si pe tine cu respectivii colanti, chiar sunt super, super... :P
Merci mult, pupici!!!
Foarte frumoasa, girly si...burgundy, deci in tendinte tinuta ta. Te pup, o saptamana usoara!
RăspundețiȘtergereMultumesc, draguta, intr-adevar am facut o usora obsesie pentru burgund mai nou :P Te pup si eu si o saptamana minunata!
ȘtergereDaaa si ce frumos se potrivesc cu t-shirtul oaaaaiaiai!De geanta stii ce parere am, e sublima!
RăspundețiȘtergereAsa-i ca e sublima?! :P Ma bucur tare ca-ti place, pupici, Maia!!
ȘtergereThank you, Sofia!!
RăspundețiȘtergereYou little hot thing! Super tinuta, asa patesc si eu cu cate o geanta, ma blochez si o port pana o ametesc.
RăspundețiȘtergereDa, da, cunosc sentimentul. Acum am inceput cu alta, o sa vi-o arat in curand si pe blog, sa vad cat ma tine obsesia. :)))
ȘtergerePupici, sa ai o saptamana minunata!!!
Super jeansii!
RăspundețiȘtergerehttp://www.asparklyhanger.blogspot.ro/
Bine ai venit, ma bucur ca-ti plac!! :)
Ștergeresuper tinuta,hot:)ciorapii deja sunt pe lista mea sper sa-i gasesc:)
RăspundețiȘtergereMultumesc frumos, ma bucur ca-ti place. Ciorapii sigur nu ii vei mai gasi, sunt dintr-o colectie mai veche si nu se mai produce modelul din pacate. :(
Ștergerefrumoaso!!! si ce dragut outfit <3
RăspundețiȘtergereMerci, merci! :D
ȘtergereM-am indragostit din nou de parul tau. E asa feminin.
RăspundețiȘtergereMultumesc frumos, din pacate este foarte uscat la varfuri pentru ca nu l-am mai taiat de mai bine de jumatate de an...
ȘtergereYou so sexy :* Te pup
RăspundețiȘtergere:D Saru'mana!!
ȘtergereIti sta foarte bine! Si imi place foarte mult geanta!!
RăspundețiȘtergereMultumesc mult, Luiza, te pup!
Ștergerescumpo, desi am vazut fotografiile atunci cand le-ai postat...am uitat sa iti spun cat de mult imi plac.
RăspundețiȘtergereParca arati din ce in ce mai bine...!! Ador jeansii, iti vin perfect!
Eh, saru'mana, nu arat mai bine, am poate zile si zile, in weekend dorm mai mult si poate de aia... :P
ȘtergereMultumesc frumos, pupici!!!