Nu sunt și nici nu am fost vreodată o consumatoare adevărată de cafea. Beau doar ocazional cafea, cu mult lapte, zahăr din plin și eventual alte ingrediente care mă distanțează foarte mult de un consumator de cafea experimentat.
"Mândria merge înaintea pieirii şi trufia merge înaintea căderii."
Acest blog conține link-uri de afiliere (profitshare, 2performant, iHerb etc).
Se afișează postările cu eticheta ceai. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta ceai. Afișați toate postările
luni, 10 aprilie 2023
Abonați-vă la:
Postări (Atom)
